Abonament Numizmatyczny 2024 - Mini

Dostępność: dostępny od ręki
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Abonament Mini na rok 2024 w 4 Krokach:

1. Rejestrujesz konto i opłacasz abonament (opłata jednorazowa za cały rok ). My przypisujemy do twojego konta inne ceny (emisyjne). Wszystkie instrukcje otrzymujesz mailem ok 7 dni przed każdą emisją.

2. Zgodnie z planem emisyjnym do pobrania tutaj, wysyłamy do Ciebie email przy okazji każdej emisji informujący o dacie i ostatecznej cenie emisyjnej. WAŻNE: ze względu na duże zainteresowanie niektórymi tematami w roku 2024 aby utrzymać gwarancję ceny emisyjnej musisz potwierdzić mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem sklepu internetowego chęć zakupu wybranego tematu do 7 dni od emisji. Po 7 dniach może "ale nie musi" zostać podniesiona cena ponad emisyjną. 

3. Wszelkie wyjaśnienia, informacje, zamówienia obsługujemy również telefonicznie: 502 210 907.

i ostatni 4: Cieszymy się razem z Tobą z dobrej transakcji ;)


Na co dostaniesz ceny emisyjne ?

Każdy 1 wykupiony abonament mini upoważnia cię do zakupu 1 egzemplarza z każdej emisji monet o nominałach:

- srebrna moneta 1 zł

- srebrne kolekcjonerskie 10 zł

- srebrne kolekcjonerskie 20 zł

- banknot kolekcjonerski

wszystko w cenie bankowej (emisyjnej)

- Ten Abonament NIE ZAWIERA: Monet o nominale 50 zł oraz innych nietypowych zestawów !

Uwaga ! Skład monet w powyższych abonamentach dotyczy planu emisyjnego aktualnego na dzień 02.11.2023 r. W sytuacji gdy do planu zostanie dodana jakaś pozycja (np. moneta lub banknot) nie ma gwarancji uzyskania ceny emisyjnej. Przed zakupem sprawdź plan i listę monet które wchodzą w skład abonementu:

Wiążący przy zakupie Plan Emisji Monet i Banknotów na Rok 2024 - Sprawdź Tutaj.


 Dlaczego abonament od numizmatyczny.com ? 

  1. Przejrzyste warunki, pełna elastyczność, brak dodatkowych opłat i ukrytych zobowiązań.
  2. Masz gwarancję otrzymania srebrnych monet i banknotu w cenie emisyjnej NBP  ! Taniej się nie da !
  3. Pełna swoboda - bez konsekwencji możesz zrezygnować z zakupu jednego lub nawet kilku pozycji. Ty decydujesz które monety Cię interesują i kupujesz to co sam wybierzesz.
  4. Monety prześlemy pod wskazany adres (po każdej emisji lub raz na kwartał - ty decydujesz, możesz zaoszczędzić na przesyłkach), lub odbierzesz u nas osobiście, bez odwiedzania banku (o dowolnej godzinie).
  5. Jesteśmy oficjalnym sklepem numizmatycznym - Kupujesz od legalnie działającej firmy - do każdej monety będzie dołączony paragon lub faktura.

Dodatkowe Korzyści:

Doceniamy klientów, którzy wiążą się z nami i budują we współpracy z nami swoją kolekcję dlatego kupując abonament w naszym sklepie otrzymujesz coś więcej ! Mianowicie kupon rabatowy na poszczególne kategorie:

2 i 5 zł okolicznościowe - 5 %

Monety srebrne 10 zł oraz 20 zł z lat 1995 - 2018 - 5 %

Akcesoria numizmatyczne - 5 %

Banknoty Kolekcjonerskie - 5 %

Stałe wsparcie przy budowaniu kolekcji - pozyskiwanie monet na zlecenie.


Więcej na temat abonamentu numizmatycznego:

Za abonament pobierana jest opłata określona na tej stronie. Opłata nie podlega zwrotowi. 

Abonament upoważnia do nabywania wszystkich wymienionych wyżej nominałów wchodzących w skład abonamentu w cenie emisyjnej.

Zakup jednego abonamentu oznacza możliwość nabycia po jednym egzemplarzu z danego tematu. Aby otrzymać większą ilość monet należy zamówić odpowiednią ilość abonamentów danego rodzaju.

Wszelkie pytania związane z abonamentem numizmatycznym prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: sklep@numizmatyczny.com lub kontakt bezpośrednio z właścicielem Jakubem Starańskim pod numerem telefonu: 502 210 907

Dane techniczne

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (10)

3 grudnia 2019

Otrzymałem umowę na abonament, muszę ją podpisać i odesłać ? Pozdrawiam.

3 grudnia 2019

Panie Robercie, umowy nie trzeba odsyłać, potwierdzeniem z pana strony jest dokonana zapłata - umowa jest dla Pana.

13 stycznia 2020

Jak bym chciał kupić np. 100 monet 5zł okolicznosciowych to muszę tak samo 100 abonamentów mieć? Czy z jednym też tak działa?

14 stycznia 2020

Panie Adamie: 1 Abonament = co najmniej 1 moneta z każdego tematu w cenie emisyjnej, także aby otrzymać 100 sztuk jednej monety należy wykupić 100 abonamentów.

23 marca 2020

Czy nie powinno być sformułowane tak ? : "Każdy 1 wykupiony abonament w kwocie 199 zł mini upoważnia Cię do zakupu MAKSIMUM 1 egzemplarza z każdej emisji monet o nominałach..." (przy określeniu "minimum" jak w opisie ne astonie wyżej - klient myśli, że w cenie 199 zł może zakupić większą ilość, np 5, 10, 25 sztuk (z tej samej kategorii) monet i banknotów po cenie emisyjnej, natomiast rzeczywiście może nabyć po jednym egzemplarzu z każdej kategorii. Pozdrawiam

25 marca 2020

Zakładamy minimum 1 ale będzie kilka emisji w roku 2020 na które będzie większy limit np 2,3,4 szt z danego tematu na jeden abonament, dlatego piszemy minimum 1 szt. O limitach (minimum 1 - nie będzie mniej ale może być więcej) każdorazowo informujemy mailowo przy każdej emisji.

3 listopada 2020

Każdy 1 wykupiony abonament mini upoważnia cię do zakupu minimum 1 egzemplarza z każdej emisji monet o nominałach. Czyli moge zamówić kupno kilku ale nie koniecznie tyle dostane, a 1 egzemplarz minimum dostane tak dobrze rozumiem ?

3 listopada 2020

Tak, Panie Grzegorzu dobrze Pan rozumie.

25 maja 2021

Czy mogę wykupić rzeczony abonament teraz, w maju? Czy raczej trzeba tego dokonywać ZANIM zacznie się rok?

25 maja 2021

Sz. P. Haak - Abonament można wykupić w każdej chwili ale obowiązuje od daty zakupu do końca roku kalendarzowego czyli do 31 Grudnia danego roku. W skład abonamentu wchodzą monety wyemitowane od zakupu abonamentu (nie ma możliwości zakupu monet wcześniejszych niż data zakupu abonamentu)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium